Kullanıcı İşlemleri - +

Şifremi Unuttum

Hakkımızda

Okyanus Holding’in bir kuruluşu olan Kida, 2012 yılında faaliyetlerine başlamış olup Türkiye genelinde kitap dağıtımı yapmaktadır.

 

Yayın dağıtım sektöründeki boşluğu doldurmak ve hizmet kalitesini artırmak amacı ile kurulan Kida; sektörde deneyimli yöneticileri, müşteri temsilcileri, mağaza ve dağıtım personeli ile İkitelli’deki toptan satış ve dağıtım mağazası, gelişmiş e-ticaret web sitesi ve geniş araç filosu ile yayın dünyasının hizmetindedir.

 

Kida, yayınevleri ve kitapçıyı ortak bir platformda buluşturur ve yayınların uygun fiyat ve ödeme avantajlarıyla yayınevlerinden kitapçılara zamanında ulaşmasını sağlar. 
 

  

 

Hedef ve İlkelerimiz

 

Okyanus Holding olarak kurulduğu günden bu yana insan haklarına riayet etmiş, ülkemiz ve insanımız adına faydalı projelere imza atmış ve desteklemiştir. 

 

35 yılı aşkın süredir binlerce insanımıza istihdam ortamı sağlamanın ve özellikle eğitim alanında faaliyet gösteren kurumlarımız ile birçok öğrencimizin kaliteli eğitim almasına katkı sağlamış olmanın gururunu yaşıyoruz.

 

Binlerce yazar, yayınevi, kitapçı ve okurun buluşmasında sektördeki her kuruluş gibi büyük bir katkı sağlayan Kida, sektörde güncel ürünlerle, hızlı hizmet edinmeyi kendisine misyon edinmiştir.


Okyanus Holding

 

Eğitim yayıncılığı alanında 35 yıllık tecrübeye sahip Okyanus Yayıncılık, ortaokul ve liseler için sınavlara hazırlık ve ders kitapları hazırlamak amacıyla kurulmuştur. Okyanus Yayıncılık, öğrencilerinin konuları daha iyi ve daha kolay öğrenmesine yardımcı olacak yayınlar çıkarmayı kendine misyon edinmiştir.
 

    
 

1979 yılında Kültür Dersanesi kuruluşu ile eğitim camiasına giriş yapan Orhan Özbey, 1995 yılında Fatih Dersanesi’nin alınması, 1998 yılında English Time dil okulunun kuruluşu, 2004 yılında Okyanus Koleji’nin kuruluşu ile özel okul sektörüne adım attı.

 

İlerleyen zamanlarda eğitimde göstermiş olduğu hassasiyeti, özveriyi ve insaniyeti işletme kriterleriyle birleştirerek inşaat, otomotiv, akaryakıt, tarım ve hayvancılık, firmaları kurarak Okyanus Holding’in temellerini attı. Eğitim ile ilgili yatırımlarına devam etmek isteyen Orhan Özbey üniversite çalışmalarına hız verdi.

 

Markalar

 

 

Sektörler